YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
İç mekanlara estetik bir dokunuş katmak aynı zamanda kişisel tarzınızı yansıtmak için tablo modelleri en güzel seçeneklerden birisidir. Evinizde, ofisinizde, iş alanlarınızda, kliniklerde ve daha birçok alanda tablolar kullanılmaktadır. Doğru tablo modelleri seçerek, evinize farklı bir hava katabilir boş ve anlamsız yerlere anlam yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak sevdiğiniz ve arzuladığınız mesajları veren bir tablo modeli ile evinizdeki huzuru ve maneviyatı da arttırabilirsiniz.
Tablo modelleri için birçok seçeneğiniz var.

Seçenek ne kadar fazla ise kafa karışıklığı da doğal olarak o kadar fazla olmaktadır. Ancak hem dekor hem de anlama önem veriyorsanız aynalı tablo modelleri oldukça favoridir ve her alana şıklık katarlar. Tercihinizi bu yandan kullanabilirsiniz.

Aynalı Tablo Modelleri

Aynalı tablo modellerini her alanda kullanabilirsiniz. Büyük ve geniş alanlara daha fazla derinlik ve güzellik katarken, dar ve küçük alanlara ise daha çok ferahlık katmaktadır. Küçük odalar ve dar alanlar için mükemmel bir seçenek olmakla beraber, kullanılan bütün alanlara harika bir şıklık katmaktadır.
Aynalı tablo modelleri duvarlarda zarif bir parlama ve ışıltı vererek dekorasyonu bir üst seviyeye taşırlar. Doğru bir şekilde yerleştirme ile ışığı daha fazla yayarak ortamın daha aydınlık ve güzel gözükmesini de sağlarlar.

Salon Tablo Modelleri

Salonlar evin en sık kullanılan alanlarıdır. Misafirlerin ağırlandığı, televizyonun izlendiği kısaca ev halkının en çok vakit geçirdiği alandır. Bu nedenle dekorasyonda bu tarz alanlara daha fazla önem vermek gerekir. Huzuru arttıracak ve mekânı daha şık gösterecek ayrıntılara yer verebilirsiniz. Tablo modelleri gibi…
Salon tablo modellerinde seçim yaparken kişisel zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak modellere yönelebilirsiniz. Bu bir uzay tablosu veya manzara tablosu olabilir… Renkler, desenler ve tarz sizi yansıttığı sürece o odada huzur bulursunuz. Bu nedenle tablo seçerken detaylara önem vermelisiniz.

Tablo Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Boyut: Tablonun alacağı alanı ölçerek ve mevcut mobilyalarınızın boyutlarına göre uygun bir boyutta seçmeye özen gösterin. Çok büyük veya çok küçük bir tablo, dengesiz bir görünüm yaratabilir.
  • Renk ve Uyum: Tabloların renkleri, mobilyalarınızın ve duvarlarınızın renkleriyle uyumlu olmalıdır. Aynı renk paletini kullanarak dekorasyonunuzda bütünlük sağlayabilirsiniz.
  • Tarz: Ev dekorasyonunda benimsediğiniz tarza uygun bir tablo seçin. Modern, klasik, vintage veya minimalist bir tarzda eviniz varsa, ona uygun tablolar tercih edebilirsiniz.
  • Kalite: Tabloların kalitesine dikkat edin. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış tablolar, uzun süre dayanacak ve dekorasyonunuzda uzun süre keyifle kullanabileceğiniz parçalar olacaktır.
  • Kişisel Tercihler: Tabloları alırken sadece modayı takip etmek yerine, kendi zevklerinize ve ilgi alanlarınıza uygun olanları seçmeye özen gösterin. Böylece, evinizde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.
Son olarak, evinizde dekora çok önem veriyorsanız ve biraz küçük dar alanlara sahipseniz aynalı tablo modelleri sizin için en iyi seçenek olacaktır. Sadece dar mekanlar için değil elbette geniş ve ferah mekanlara daha fazla derinlik katmak içinde aynalı modelleri tercih edebilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...