YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi YENİ ÜRÜNLERİMİZ INSTAGRAM @kentinaynasi
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Mobilya Kolleksiyonu

Mobilya dekorasyonu evlerimizi ve yaşam alanlarımızı çok daha iyi bir hale getiren önemli unsurların bütünüdür. Herkes evinin çok iyi bir dekora sahip olmasını ister ve bunun için dekorlara, mobilyalara ayrıca daha birçok tasarım unsurlarına önem verir. Ancak mobilyalar bu yaşam ve çalışma alanlarının en önemli kısmıdır.

Mobilya aksesuarları denildiğinde akla birçok ürün gelir. Ancak burada sizler için dekorda en önemli kısmı oluşturan küçük ancak evin havasını değişterecek güce sahip ürünlerde bahsettik. Bu ürünlerde dekora önem verir ve şık tarzları seçerseniz, evinizi çok daha konforlu ve güzel bir hale getirebilirsiniz.

Zigon Sehpa

Zigon sehpa, genellikle bir ana sehpanın yanında veya onun yanında kullanılan küçük boyutlu, dikdörtgen veya kare şeklinde bir sehpadır. Salonlarda, oturma gruplarının kenarına yerleştirilen zigon sehpa, misafirler için ekstra bir alan yaratır ve çay, kahve gibi atıştırmalıkların konulması için kullanılır. Ayrıca, dekoratif objelerin sergilenmesi veya kitap, dergi gibi günlük kullanım eşyalarının yerleştirilmesi için de ideal bir parçadır. Zigon sehpalar, farklı tasarım ve malzeme seçenekleriyle ev dekorasyonuna şıklık katarlar.

Puf Koltuk Modelleri

Puf koltuk modelleri, tek kişilik oturum için tasarlanmış, döşemeli ve sert yüzeyli bir oturma ünitesidir. Puf, çoğunlukla oturma odalarında veya yatak odalarında rahat ve ekstra oturma alanı sağlamak için kullanılır. Aynı zamanda, ayak dinlenmek veya tabure olarak da kullanılabilir. Puf modelleri, çeşitli kumaş ve deri döşeme seçenekleri ile mekana uyumlu bir görünüm sunar. Ayrıca, farklı boyut ve renklerdeki puf seçenekleri, dekorasyona hareketlilik ve canlılık katar.

Dresuar Takımı

Dresuar takımı, orta veya büyük boyutlu dolap ve çekmecelerden oluşan bir mobilya setidir. Dresuar, salon veya yemek odası gibi farklı alanlarda kullanılabilir ve genellikle dekoratif ve depolama amaçlı olarak tercih edilir. Üzerine çiçek, fotoğraf çerçeveleri, vazo gibi dekoratif objeler konulabilirken, içinde çatal-bıçak takımları, örtüler, kitaplar gibi eşyaları düzenlemek için kullanılabilir. Dresuar takımları, farklı tarz ve malzemelerle zengin bir seçenek sunarak ev dekorasyonuna şıklık ve düzen katarlar.

Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpa, oturma grubunun ortasında yer alan ve genellikle diğer mobilyaların etrafında toplanan bir sehpadır. Salonlarda televizyonun karşısında yer alan oturma grubunun merkezinde kullanılır ve aynı zamanda diğer mobilyalar arasında bağlantı sağlar. Orta sehpa modelleri, ahşap, cam, metal gibi farklı malzemelerle üretilir ve çeşitli tasarım seçenekleriyle mekana uygun bir görünüm sunar. Ayrıca, bazı orta sehpa modelleri altında depolama alanı da bulunabilir, böylece evin düzeni daha kolay sağlanabilir.

Mobilya dekorasyonunda zigon sehpa, puf, dresuar takımı ve orta sehpa modelleri gibi çeşitli parçalar kullanılarak evlerimiz daha şık ve fonksiyonel hale getirilir. Her biri farklı işlev ve estetik özelliklere sahip olan bu mobilya parçaları, evinize tarzınızı yansıtarak yaşam alanınıza benzersiz bir karakter katarlar.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...